понеділок, 7 листопада 2016 р.

Обласна науково-практична Інтернет-конференція



30 листопада 2016 року відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі: актуальні проблеми».
Для участі в  роботі конференції запрошуються вчителі ЗНЗ, методисти РМК (ММК), ТКМЦ НОІМ, МК ОТГ.
Участь в конференції безкоштовна.
Ознайомитися з вимогами до оформлення публікацій можна за посиланням http://kafikt.blogspot.com/p/blog-page_29.html.
Для включення теми до програми конференції та розміщення матеріалів учаснику необхідно до 25 листопада 2016 року подати до оргкомітету: заявку на участь в конференції https://goo.gl/forms/1pzzIxEAFGPNJe0q2 та текст публікації на адресу: o.oleksyuk@ippo.edu.te.ua.
За підсумками роботи Інтернет-конференції планується випуск електронного збірника з матеріалами конференції, який можна буде завантажити в PDF-форматі на сайті кафедри змісту і методик навчальних предметів та з інституційного репозитарію ТОКІППО. 
Прошу вчителів географії та економіки долучитися до роботи на конференції.

субота, 5 листопада 2016 р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Сьогодні в  Острівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якій взяли участь 67 учнів, з них 20 учнів 8 класу,  22 учні 9 класу, 14 учнів 10 класу, 11 учнів 11 класу,

Переможцями олімпіади стали:
8 клас
І місце - Полигач Владислав, Білецька ЗОШ І-ІІ ст.(вч. Миколів З.П.)
ІІ місце - Забояк ,Буцнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Яценко Д.С.)
ІІІ місце - Левенець Вікторія, НВК "Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім.С.Балея" (вч. Івасечко Л.І.)
                  Тарнавська Вікторія, Товстолузька ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Франків М.З.) (Великогаївська ОТГ)
9 клас
І місце - Салук Андріанна, Почапинська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Скалько М.А.)
ІІ місце - Крет Віталій, НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" (вч. Логін Г.В.) (Байковецька ОТГ)
ІІІ місце - Куш Соломія, Скоморохівська ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Калінська Г.Р.)
                  Федорчак Віта, Великоглибочецька ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Федюк Г.Б.)
10 клас 
І місце - Плаксивий Арсен, Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Волинець П.А.)
ІІ місце - Дідух Марта, Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ст (вч. Суха О.М.)
ІІІ місце - Писаренко НВК "Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім.С.Балея" (вч. Івасечко Л.І.)
11 клас 
І місце - Юськів Микола, Великоглибочецька ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Федюк Г.Б.)
ІІ місце - Гевко Оксана, Баворівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Гевко О.Я.) (Великогаївська ОТГ)
ІІІ місце - Тарасенко Адріан, Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Твердохліб О.Д.)